Jobs

Cauta in functie de urmatoarele criterii sau alege din lista de mai jos

Reprezentant vanzari B2B

Publicat la 10.02.2022

   Bucuresti        Full Time       Salariu motivant
Responsabilitati

Pentru clientul nostru, producator si distribuitor national de echipamente si consumabile de igiena si curatenie pentru profesionisti, recrutam 2 agenti vanzari pentru zona Bucuresti-Ilfov-Prahova.

Responsabilitati:
• Prospectarea in permanenta a pietei desemnate in vederea identificarii de noi clienti si a cresterii cotei de piata a produselor companiei,
• Va colabora cu managerul national de vanzari pentru a cauta si furniza informatii necesare dezvoltarii business-ului.
• Stabilirea și dezvoltarea unor relații profesionale cu clienții
• Responsabil cu cresterea vanzarilor catre clientii existenti si cei noi
• Responsabil pentru comenzi si incasari

Cerinte

• Experienta solida pe un rol de vanzari B2B si foarte bune abilitati de vanzare consultativa,
• Bune abilitati de comunicare si negociere,
• Bune abilitati de organizare, persoana energica, entuziasta si cu o atitudine pozitiva,
• Cunostinte solide in utilizarea MS Office (Word, Excel si Outlook)
• Permis de conducere categoria B si disponibilitatea de deplasare in zona Bucuresti-Ilfov-Prahova
• Persoana dispusă să învețe și să-și dezvolte continuu abilitățile sale profesionale de vânzare

Se ofera

• Venit corelat cu experienta si abilitatile (salariu fix + comision)
• Autoturism de serviciu
• 70-80% activitate de teren, iar restul este remote
• Traininguri frecvente pentru dezvoltarea abilitatilor
• Team Building-uri

Program:
• Luni-Joi 8:15 -16:30
• Vineri 8:15 - 15:00

Daca aceasta pozitie iti prezinta interes, te rugam, trimite CV-ul tau la recrutare@leoHR.ro cu subiectul: "Reprezentant vanzari B2B - Bucuresti". Apreciem si multumim tuturor aplicantilor, insă doar candidatii care indeplinesc criteriile specificate in anunt, vor fi contactati.

Daca esti interesat de acest job poti aplica folosind butonul de mai jos.

Uploadeaza CV-ul