Jobs

Cauta in functie de urmatoarele criterii sau alege din lista de mai jos

Asistent servicii clienti

Publicat la 26.01.2021

   Bucuresti        Full time
Responsabilitati

• Gestioneaza baza de date cu clientii existenti
• Inregistreaza si efectueaza diverse operatiuni in baza de date
• Intocmeste/ Pregateste fisierele si documentele, in vederea prezentarii catre client
• Pregateste rapoarte pentru management

Cerinte

• Cunostinte avansate in Microsoft Office, in special Excel (functii matematice, pivot table, aranjare tabele etc)
• Experienta de minim 1 an pe un post similar (domeniu administrativ / client service), prezinta avantaj
• Bune abilitati de comunicare verbala si scrisa;
• Proactivitate si eficienta;
• Atentie la detalii;
• Permis conducere

Se ofera

• Un mediu de lucru care incurajeaza invatarea si dezvoltarea;
• Posibilitatea de a iti dezvolta abilitatile intr-un mediu prietenos.
• Decontare transport
• Sediul companiei se afla in zona centrala

Daca aceasta pozitie iti prezinta interes, te rugam, trimite CV-ul tau la recrutare@leoHR.ro cu subiectul: "Asistent servicii clienti - Bucuresti". Apreciem si multumim tuturor aplicantilor, insă doar candidatii care indeplinesc criteriile specificate in anunt, vor fi contactati.

Daca esti interesat de acest job poti aplica folosind butonul de mai jos.

Uploadeaza CV-ul