Jobs

Cauta in functie de urmatoarele criterii sau alege din lista de mai jos

Agenți Vânzări – București (3 posturi)

Publicat la 23.07.2021

   Bragadiru, jud. Ilfov        08:00 - 17:00
Responsabilitati

Pentru clientul nostru, distribuitor național de dezinfectanți și produse de curațenie și de igienă personală, recrutăm 3 Agenți Vânzări - București. Sediul este în Bragadiru, jud. Ilfov.

Responsabilități principale:
- menținerea și dezvoltarea portofoliului de clienți prin atragerea continuă de noi clienți
- executarea corectă a contractelor și acordurilor încheiate cu clienții din portofoliu
- întocmirea documentelor de livrare (facturi fiscale în conformitate cu acordurile încheiate cu clienții), încasarea sumelor și efectuarea plăților în numerar
- realizarea planului lunar și anual de vânzări
- stabilirea și dezvoltarea unor relații profesionale cu clienții
- acordarea de asistență tehnică și comercială clienților și potențialilor clienți
- participarea activă la ședințe interne și colective, împreună cu clienții și partenerii
- întocmirea și prezentarea materialelor de sinteză (rapoarte, statistici) și a bugetelor estimative

Cerinte

- absolvent/ă studii medii/ superioare (diploma în marketing sau management reprezintă avantaj)
- capacitate de prioritizare în raport cu cerințele potențialilor clienți și ale Directorului de Vânzări
- experiență de minim 4 ani într-un post similar, preferabil în domeniu (reprezintă avantaj)
- permis de conducere - categoria B
- bune cunoștințe de operare PC (Word, Excel, PowerPoint)

Se ofera

- salariu fix, în funcție de experiența și abilitățile demonstrate
- bonus: procentaj din vânzările realizate
- autoturism de serviciu: mașină electrică
- oportunități reale de dezvoltare profesională și de promovare

Daca aceasta pozitie iti prezinta interes, te rugam, trimite CV-ul tau la recrutare@leoHR.ro cu subiectul: "Agenți Vânzări – București (3 posturi) - Bragadiru, jud. Ilfov". Apreciem si multumim tuturor aplicantilor, insă doar candidatii care indeplinesc criteriile specificate in anunt, vor fi contactati.

Daca esti interesat de acest job poti aplica folosind butonul de mai jos.

Uploadeaza CV-ul