Pentru clientul nostru, o companie multinationala din domeniul automotive, leoHR recruteaza:

Inginer Industrializare - Mioveni

Cerinte:

  • Studii superioare tehnice;
  • Minim 3 ani experienta in domeniu;
  • Capacitate de analiza, initiativa, spirit de echipa, capacitate de decizie, bun comunicator;
  • Cunoscator de engleza si/sau franceza nivel avansat;
  • Cunostinte solide Office;
  • Bun organizator.

Responsabilitati:

  • Consiliaza si valideaza alegerile in activitati precum::
    • Analiza si definirea necesarului de produse si procese;
    • Definirea specificatiilor tehnice;
    • Realizarea AMDEC ;
    • Selectarea furnizorilor;
    • Definirea documentatiei de proces;
  • Asigura:
    • Receptia si integrarea mijloacelor transferate;
    • Formarea de echipe locale;
    • Redactarea de instructiuni in post;
    • Introducerea in serie a noilor proiecte si punerea in practica a actiunilor necesare pentru a atinge obiectivele de performanta;
    • Optimizarea atelierului cu principiile LEAN.

Daca aceasta pozitie iti prezinta interes, te rugam, trimite CV-ul tau la  cu subiectul: "Inginer Industrializare - Mioveni". Apreciem si multumim tuturor aplicantilor, insă doar candidatii care indeplinesc criteriile specificate in anunt, vor fi contactati.