Pentru clientul nostru, o companie recunoscuta din domeniul FMCG, leoHR recruteaza:

Field Sales Key Accounts Executive - Transilvania Nord

Cerinte:

  • Studii: Studii medii finalizate / Studii superioare;
  • Experiență: Experienţă în vânzări în canalul Key Accounts, minim 1 an;
  • Cunoștințe MS Office;
  • Abilități de comunicare, negociere, soluționare probleme și planificare;
  • Permis auto, categoria B;

Responsabilitati:

  • Coordonarea tuturor activitaților, la nivel de magazin, în zona de clienți IKA alocată, pentru atingerea obiectivelor individuale și de companie.
  • Administrarea mijloacelor fixe ale companiei cu maximă diligența, conform politicilor și procedurilor în vigoare.
  • Gestionarea eficientă a bugetului alocat, în conformitate cu procedurile în vigoare.
  • Menținerea și dezvoltarea relației cu factorii de decizie din magazine / depozite centrale, pentru buna desfășurare a procesului de vânzare.

Daca aceasta pozitie iti prezinta interes, te rugam, trimite CV-ul tau la  cu subiectul: "Field Sales Key Accounts Executive". Apreciem si multumim tuturor aplicantilor, insă doar candidatii care indeplinesc criteriile specificate in anunt, vor fi contactati.

Lista joburi active